Hem » Bilstereoprodukter a-ö » Renegade » basar » RENEGADE RXV1000A
RENEGADE RXV1000A
Aktiv baslåda med inbyggt slutsteg, 100 RMS Watt
Beskrivning
FABRIKAT: RENEGADE RXV1000 (10", 25cm)
MAX EFFEKT: 200w
RMS: 100W
MÅTT: Bredd: 330mm Höjd: 330mm Ljup: 320/250mm
INFO: Aktiv låda med inbyggt slutsteg,
Inkoppling via lågnivå ingång eller full range högtalaringång,
Snyggt emblem inbroderat i tyget.
Specifikationer
Artnr: renegade rxv1000a
Lagerstatus: I lager
Recensioner
Lämna ett omdöme
Y3Q3
Kod från Captcha-bild:
Omdöme (0)
Dela
Blogga om
Andra produkter från samma kategori
  • 12" Bas + Låda, 300 RMS Watt
    Art nr. renegade rxv1200
  • 10" Bas + Låda, 250 RMS Watt